Klikněte pro nejdostupnější půjčku na trhu. Zaimo nejrychlejší online půjčka Dovolená na splátky? Až 50000 Kč do dvou dnů! Vyplňte online formulář Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Přehled online půjček

Bezúčelové úvěry

Bezúčelové úvěry jsou velmi využívané úvěry, které nabízejí banky i nebankovní společnosti. Jsou charakteristické tím, že nemusíte dokládat účel použití, díky čemuž můžete peníze použít skutečně na cokoliv, ale zároveň se usnadňuje i vyřizování úvěru. Je méně administrativně náročné, což se pozitivně promítá i v rychlosti jeho poskytnutí. Banky i nebankovní společnosti poskytují lidem rozmanité bezúčelové úvěry, a proto se jejich vlastnosti liší. Především u nebankovních společností můžete získat za velmi snadno dostupných podmínek, některé i v případě, že jste v registru dlužníků. Bezúčelové úvěry se poskytují v různě velkých částkách. Mnozí poskytovatelé však v těchto případech vyžadují ručení nemovitostí či ručitelem.

Výhody bezúčelových úvěrů

Lidé mají zpravidla raději bezúčelové úvěry než ty účelové. Dávají jim svobodu rozhodnout se, na co peníze využijí. Díky tomu také nemusí mít dopředu jasné, za co peníze utratí v momentě, kdy si bezúčelový úvěr sjednávají. Bezúčelové úvěry jsou poskytované v širokém rozmezí částky. Můžete si půjčit několik tisíc, ale i několik stovek tisíc korun. Liší se i dobou splatnosti a budete si moci vybrat, upřednostníte-li bankovní či nebankovní produkt. Další výhodou bezúčelových úvěrů je, že je zpravidla možné je vyřídit velmi rychle bez jakéhokoliv zdržování. Nevýhodou je vyšší úroková sazba oproti účelovým úvěrům, ovšem to je relativní. Konkrétní úroková sazba se odvíjí od poskytovatele, kterého oslovíte.

Pro koho je určen bezúčelový úvěr

Bezúčelové úvěry jsou určené pro všechny, kteří si chtějí půjčit peníze a nechtějí dokládat, na co je využijí, ať už je to proto, že se účel špatně dokládá či chtějí-li mít zkrátka svobodu v tom, na co peníze vynaloží. Bezúčelový úvěr je určen ke koupi různého vybavení do domácnosti, elektroniky, vybavení pro váš koníček, zaplacení studia, ale i jiných závazků.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server