Klikněte pro nejdostupnější půjčku na trhu. Zaimo nejrychlejší online půjčka Dovolená na splátky? Až 50000 Kč do dvou dnů! Vyplňte online formulář Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Přehled online půjček

Hypoteční úvěry

Hypoteční úvěry jsou úvěry od bank i nebankovních společností a jsou určené prvotně fyzickým osobám, i když si je může sjednat i právnická osoba. V současnou dobu rozlišujeme různé hypoteční úvěry podle účelovosti. Klasická hypotéka je účelová a je vázaná na financování bydlení. Nemusí jít jen o koupi nemovitosti. Peníze mohou být také využité na výstavbu nemovitosti, její rekonstrukci, modernizaci či opravy, odkup podílu nemovitostí, koupi družstevního podílu, proplacení vlastních peněz investovaných do nemovitosti atd. Neúčelová hypotéka neboli americká hypotéka je výhodnější spotřebitelský úvěr, který je možné použít na cokoliv. Všechny hypoteční úvěry mají společné zajištění nemovitostí na území České republiky. U klasické hypotéky to zpravidla bývá ta nemovitost, kterou si jedinec kupuje.

Výhody hypotečních úvěrů

Hypoteční úvěry jsou obecně nejlevnější úvěry na trhu. Úplně nejlevnější jsou bankovní hypoteční úvěry. Další výhodou je, že díky hypotéce ušetříte na dani. Můžete si od základu daně odečítat zaplacené úroky, a to až do výše 300 000 Kč ročně. Na výběr máte z velkého množství bank i nebankovních společností a můžete si nastavit různou dobu splatnosti podle toho, kolik si půjčujete a jakou chcete mít měsíční splátku. Maximální doba splatnosti je zpravidla 30 let.

Pro koho jsou určené hypoteční úvěry

Hypoteční úvěry jsou primárně určené pro všechny, kteří si chtějí pořídit vlastní bydlení a nemají na něj finance. Je také důležité, aby žadatel o hypotéku ji dokázal splatit dříve, než dosáhne důchodového věku. Proto není možné, aby byl schválený hypoteční úvěr se splatností 30 let osobě, které je přes padesát let apod. Hypoteční úvěry od bank jsou určené lidem s dobrou bonitou. Je zpravidla přísně prověřovaná. Nebankovní hypotéku mohou získat i méně bonitní klienti. Měli by však zvážit, budou-li schopni úvěr splácet.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server