Klikněte pro nejdostupnější půjčku na trhu. Zaimo nejrychlejší online půjčka Dovolená na splátky? Až 50000 Kč do dvou dnů! Vyplňte online formulář Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Přehled online půjček

Podnikatelské úvěry

Podnikatelské úvěry představují skupinu bankovních i nebankovních úvěrů. Banky i nebankovní společnosti nabízejí různé varianty, které se od sebe hodně liší. Proto pokud jste se rozhodli pro podnikatelský úvěr, ujasněte si nejdříve své priority a poté si porovnejte jednotlivé nabídky dostupné na finančním trhu.

U bank je možné získat tři typy podnikatelského úvěru:

 • kontokorentní: Funguje jako kontokorent na běžném účtu. Povolené přečerpání však nemusí být v rozmezí jen několik tisíc, jako tomu je u osobního běžného účtu. Je vhodný pro situace, kdy vzniká nesoulad mezi příjmy a výdaji.
 • provozní: Ve firmě se jím zajišťují provozní potřeby. Může být krátkodobý, střednědobý či dlouhodobý.
 • investiční: Většinou slouží k zhodnocení firmy, např. koupě nového vybavení, nehmotného majetku atd. I zde se úvěr liší dobou splatností.
 • Své varianty produktu mají i nebankovní společnosti. Většinou však nerozlišují úvěry podle toho, na co je podnikatelé využívají. Jsou neúčelové.

  Výhody podnikatelských úvěrů

  Podnikatelské úvěry jsou přímo určené podnikatelům, takže jsou i jejich zájmům přizpůsobené. Výhodou je obrovský výběr z rozmanitých produktů. Snadno si tak vyberete produkt, který vám bude nabídkou nejvíce vyhovovat. Další výhody podnikatelských úvěrů se již odvíjí od konkrétního produktu. Sáhnete-li po nebankovním produktu, bude pro vás dostupnější.

  Pro koho jsou podnikatelské úvěry

  Podnikatelské úvěry jsou primárně určené podnikatelům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). Jsou určené těm, kteří shánějí peníze nikoliv na soukromé, ale podnikatelské účely. I když se samozřejmě podmínky jednotlivých poskytovatelů liší, obecně zpravidla platí, že podnikatelské úvěry jsou pro ty, kteří mají nejméně dvě ukončená daňová období podnikání. Další podmínkou je, že firma nesmí být v konkurzu ani v likvidaci a důležité je mít také v pořádku platby finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.

    Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

  Hosted on MyDreams VPS server