Klikněte pro nejdostupnější půjčku na trhu. Zaimo nejrychlejší online půjčka Dovolená na splátky? Až 50000 Kč do dvou dnů! Vyplňte online formulář Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Přehled online půjček

Překlenovací úvěry

Překlenovací úvěr je úvěr ze stavebního spoření, který je určený k rychlému získání peněz. Svůj název si nese podle toho, že je určen na dobu překonání mezi uzavřením smlouvy a získáním nároku na řádný úvěr ze stavebního spoření, který je výhodnější. Na rozdíl od úvěru ze stavebního spoření na překlenovací úvěr nevzniká právní nárok. Je na posouzení spořitelny, zda ho schválí. Pro prokázání bonity vyžaduje většinou dostatečné příjmy a někdy je také nutné zajištění úvěru, především není-li prokázána dostatečná bonita, či pokud dotyčný vyžaduje větší částku. Úroková sazba při splácení překlenovacího úvěru je u některých spořitelen neměnná po celou dobu, u jiných se však měnit může. Nevýhodou překlenovacího úvěru je, že během něj splácí klient pouze úrok z celé cílové částky, nikoliv jistinu.

Výhody překlenovacího úvěru

Hlavní výhodou překlenovacího úvěru je, že si ho může vzít téměř každý, kdo má stavební spoření bez toho, aby musel splnit podmínky pro čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Překlenovací úvěr si můžete sjednat prakticky ihned po jeho založení. Úrok u něj je vyšší než u klasického úvěru, ale na druhou stranu je nižší než u běžného spotřebitelského úvěru. Dalšími výhodami překlenovacího úvěru je odečitatelnost zaplacených úroků z úvěru od základu daně z příjmu, splníte-li požadované podmínky. Překlenovací úvěr je přidělený rychle a často je možné ho čerpat ve velkých částkách.

Pro koho je určen překlenovací úvěr

Překlenovací úvěr je určený pro ty, kteří si chtějí vzít úvěr ze stavebního spoření, ale nedosáhnou ještě na výhodnější klasický úvěr ze stavebního spoření kvůli tomu, že spoří kratší dobu (do dvou let) a nedosahují požadovaného hodnotícího čísla. Překlenovací úvěr si sjednávají lidé, kteří jeho prostřednictvím chtějí investovat do bydlení, ať už do jeho rekonstrukce, renovace či jakkoliv jinak.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server