Klikněte pro nejdostupnější půjčku na trhu. Zaimo nejrychlejší online půjčka Dovolená na splátky? Až 50000 Kč do dvou dnů! Vyplňte online formulář Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Přehled online půjček

Spotřebitelské úvěry

Spotřebitelské úvěry jsou nabízené bankami či nebankovními společnostmi. Získáte jimi peníze na cokoliv. Mohou být účelové i neúčelové. Zpravidla účelové spotřebitelské úvěry mají lepší úrok. Některé vyžadují zajištění ručením movitou věcí, nemovitostí či ručitelem. Lidé se sjednávají spotřebitelský úvěr na různé nákupy. Splácí se v měsíčních splátkách k určitému dni v měsíci. Podmínky spotřebitelských úvěrů se liší dle poskytovatele. Přísnější bývají banky. Obecně se zpravidla vyžaduje plnoletost, státní občanství ČR a trvalé bydliště na území České republice. Žadatel o spotřebitelský úvěr obvykle předkládá dva doklady totožnosti, v některých případech také doklad o příjmu. Některé banky vyžadují, aby si jejich žadatel v dané bance vedl účet.

Výhody spotřebitelských úvěrů

Spotřebitelské úvěry jsou mezi lidmi oblíbené pro jejich četné výhody, které jim přinášejí. Hlavní výhodou je okamžité uspokojení potřeb spotřebitele bez toho, aby musel na svůj cíl dlouho spořit. Ihned budete moci využívat věci či služby, kterou chcete, a budete ji splácet postupně v několika splátkách. Spotřebitelské úvěry mohou být určené na rozmanité zboží. Je jen na vás, co si vyberete. Mezi další výhody patří velké rozmezí částky, kterou si můžete půjčit, možnost nastavení doby splatnosti a volitelná výše splátek. Některé banky či nebankovní společnost vám umožňují pojistit se proti nesplácení úvěru z různých důvodů (smrt, úraz nebo nemoc, ztráta zaměstnání). Další výhody se odvíjí od konkrétního produktu, který si vyberete.

Pro koho jsou určené spotřebitelské úvěry

Spotřebitelské úvěry jsou určené těm, kteří si chtějí pořídit nějakou věc či službu bez toho, aby museli čekat, až na ní našetří. Spotřebitelské úvěry si berou lidé, kteří si chtějí koupit nové zařízení a vybavení do domácnosti, elektroniku, sportovní vybavení atd. Dále je možné ze spotřebitelského úvěru financovat dovolenou, auto, studium a mnohé další zboží či služby.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server