Klikněte pro nejdostupnější půjčku na trhu. Zaimo nejrychlejší online půjčka Dovolená na splátky? Až 50000 Kč do dvou dnů! Vyplňte online formulář Žádejte VITACREDIT úvěr on-line
Přehled online půjček

Úvěry ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření je účelový úvěr, který je možné využít na financování nákupu nemovitosti, ale také na její rekonstrukci či modernizaci. Spořitelny poskytují úvěr ze stavebního spoření do výše rozdílu mezi sjednanou cílovou částkou a naspořenou částkou na stavebním spoření, přičemž cílová částka se volí při uzavírání stavebního spoření. Pokud nesplňuje podmínky pro schválení úvěru ze stavebního spoření, můžete žádat o překlenovací úvěr. Ten vám může být poskytnutý ihned po uzavření smlouvy o stavebním spoření.

Výhody úvěrů ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření je oblíbený pro své četné výhody. Jeho hlavní výhodou je nízká úroková sazba. Zpravidla také spořitelny garantují pevné roční úrokové sazby a na rozdíl od hypotečního úvěru ho je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. Úroky z hypotečního úvěru si můžete odečíst od daňového základu, a to do výše až 300 000 Kč. Další výhodou úvěru ze stavebního spoření je, že vám půjčí velkou částku i bez zajištění. Bývá to kolem cca 500 000 Kč. Dalšími výhodami sou možnost čerpat úvěr delší dobu, různé tarifní varianty, individuální natavení dle potřeb klienta, možnosti mimořádných splátek zdarma atd.

Pro koho je určen úvěr ze stavebního spoření

Úvěry ze stavebního spoření jsou určené těm, kteří mají založené stavební spoření, a splňují další podmínky pro čerpání klasického úvěru ze stavebního spoření. Ty se mohou v drobných detailech lišit podle konkrétní spořitelny. Obecně však platí, že aby vznikl nárok na úvěr, musí být smlouva o stavebním spoření uzavřená alespoň dva roky, dotyčný musí mít naspořeno minimálně 40 % cílové částky a dosáhnout hodnotícího čísla dle podmínek konkrétní spořitelny. Úvěr ze stavebního spoření si sjednávají lidé, kteří chtějí financovat své bydlení. Nejčastěji ho volí na různě velké opravy a rekonstrukce. Na koupi nemovitosti či její výstavby se zpravidla více hodí hypoteční úvěr.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server